سنگ کف آسانسور

از قسمت های پر بازدید هر ساختمان آسانسور ها می باشند که طراحی ظاهر و تزیینات داخل کابین همیشه جز موارد اصلی و مورد توجه معماران و طراحان ساختمان می باشد.یکی از این جزییات انتخاب سنگ کف کابین آسانسور می باشد که باید هارمونی مناسبی با طراحی داخلی ساختمان داشته باشد .

انتخاب نوع سنگ

در واقع سنگ های طبیعی یکی از پرمصرف ترین و جز بهترین گزینه ها برای طراحی و زیباسازی ظاهر داخلی و بیرونی هر ساختمان می باشند.

سنگ مصنوعی کف آسانسور

سنگ مصنوعی  از ترکیب پودر سنگ‌های طبیعی با مواد افزودنی دیگر مانند پی وی سی PVC درست می شوند که که دارای طرح و تنوع های بسیاری می باشند

تعویض سنگ کف آسانسور

تعویض سنگ کف آسانسور یکی از خدمات شرکت آسانسور بهرود می باشد.

به مرور زمان در اثر استفاده نامناسب کف آسانسورها که عمدتا یا کفپوش بوده که سائیده شده و یا سنگ که شکسته شده نیاز به بازسازی و تعویض دارند در همین راستا روزنانه مشتریانی با شرکت آسانسور بهرود تماس میگرنند که فقط در خواست تعویض پوشش کف آسانسور خود را دارند این امر ما را مجاب کرد تیمی حرفه ای در شرکت آسانسور بهرود راه اندازی کنیم که به طور تخصصی در ضمینه تعویض سنگ کف و تزیینات کابین فعالیت کند .نحوه کار به این شکل است که بعد از تماس شما با شرکت آسانسور بهرود و ثبت سفارش تنکنسین فنی با مراجعه به ساختمان اقدام به بازدید و اندازه گیری دقیق کابین میکند و طبق داده برداشته شده اندازه دقیق سنگ شما تهیه میشود .

روش های تعویض سنگ کف آسانسور یا کفپوش

اگر تزئینات کابین شما فاقد قرنیز های کنجی باشد و دسترسی آسان برای باز کردن قرنیز های روی سنگ فراهم باشد میتوان سنگ جدید را زیر قرنیز ها قرار داد اما اگر تزئینات کابین آسانسور این امکان را نداشت سنگ کف با تزیینات رو کار و نبشی استیل کار گذاشته می شود.

بالانسی کابین آسانسور

این نکته را حتما در نظر داشته باشید اجرای سنگ در کف آسانسور باعث سنگین شدن کابین آسانسور شده و پس از اجرا حتما بالانس بودن کابین مجددا چک شود که در صورت لزوم وزنه به کادر وزنه تعادل اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید